למשרדים, חדרי לובי, בתי מלון או אפילו בבית - צמחיה מלאכותית זה הפתרון המושלם. אין ספק שצמחיה משפרת משמעותית את החזות של כל חלל ותורמת לאווירה ירוקה ונעימה לכל איש ואישה. צמחיה מלאכותית זאת הדרך המושלמת ליפות ולשפר כל חלל פנים או חוץ.

כיום בשביל להשיג את מראה הצמחייה המושלם והאותנטי לא חייבים להתאמץ. צמחיה מלאכותית באה עם הרבה יתרונות - היא גם יפה ובולטת וגם מאפשרת לכם להתפנות לעיסוקיכם הרבים מאחר והיא אינה מצריכה אחזקה וטיפול. כל מה שאתם צריכים זה למקם אותה היכן שתחפצו ולקבל תוצאות מעולות ואשליה מדויקת של צמחיה אותנטית.

בשביל להגיע לרמה הגבוהה ביותר של צמחיה מלאכותית מתחום העצים, יש לייבא צמחיה מלאכותית בעלת גזע טבעי ועלי משי אשר ניתן להשיג במגוון גדלים. כדי להוסיף לחן, ממוקמים העצים בסלסילת קש מבורזלת. תוכלו לבחור במספר מקומות צמחיה מלאכותית בגדלים שונים לבחירתכם ובעלת צבעים חיים ומדויקים אשר יעניקו אווירה חיה וחיונית לכל חלל.

הפופולאריות של הדשא הסינטטי בבתי עסק גברה במרוצת השנים, והשאירה את הדשא הטבעי מאחור. הדשא הסינטטי מעניק לבתי עסק תדמית ירוקה ומפוארת תוך חסכון כלכלי.

במשך השנים גוברת מגמה ירוקה ברחבי העולם, וכך גם בארץ. בתי עסק רבים (כמו גני אירועים, מלונות וכו') מעדיפים להתפאר בתדמית ירוקה. אם כי בעבר הדבר כרך גם מחיר כבד מהפן הסביבתי, בימינו אפשר לבחור בדשא סינטטי לעיצוב הגינה. בזכות רכישת דשא סינטטי, בתי העסק עושים שימוש מועט במשאבי כדור הארץ, ונחסכות עלויות התחזוקה הגבוהות שבאות יד ביד עם טיפול בדשא טבעי.

מדוע דשא טבעי אינו מתאים בבתי העסק?

כשבית עסק בוחר להשתמש בדשא טבעי, הוא צריך להיות מודע להשלכות הסביבתיות. קיים שימוש במשאבים כדוגמת מים יקרים, שלא כדאי לבזבז אותם בייחוד בעת משבר המים בישראל. על בית העסק לדאוג לתחזוקה שוטפת, כמו: השקיה, דישון, שזרוע, כיסוח, וריסוס כנגד מזיקים למיניהם. בעת הריסוס מתפזרים חומרים כימיים שעשויים להזיק לכל מי שבא במגע עם הדשא. עבודות התחזוקה עולות ביוקר לבית העסק, ויכולות להגיע לעלויות של מאות ואף אלפי שקלים בשנה אחת (תלוי כמובן בגודל המשטח).

אמנם משטח דשא ירוק משדר יוקרה ופאר בבית העסק, אך טיפול לא הולם יכול לגרום לנבילה, קרחות, או שינויי צבע. תופעות אלו יעידו ללקוחות על מחסור באמצעים / הזנחה, וכך ייגרם נזק לתדמית בית העסק. במתחם העסקי היו זקוקים למשטח דשא שנשאר איכותי במשך בשנים (ללא שינוי בצבע) ולא דורש מבית העסק עלויות גבוהות.

בוחרים בתחום העסקי בדשא סינטטי

הסיבות לבחירת דשא סינטטי בבתי עסק קשורות לאיכותו ועלותו. ראשית, לא צריך להתבלבל ממראהו (שדומה מאוד למקור) – זהו מוצר שעשוי מחומרים מלאכותיים לגמרי. הדשא הסינטטי מתאים לבית עסק מכיוון שהוא עשוי מסיבים חזקים וצפופים שיכולים להתמודד גם עם תנועה של מאות ואלפי בני אדם. יתרה מזאת, הסיבים די רכים ולא ניתנים לתלישה, ולכן גם ילדים ובעלי חיים יכולים ליהנות מהשימוש בו.

האיכות שלו לא נגרעת במשך השנה מתנאי מזג האוויר (לעומת הדשא הטבעי), ובית העסק יכול להיות בטוח שהוא יישאר נקי, ירוק ורענן לכל אורך ימות השנה. לעתים הדשא הטבעי סובל מעודף חום, והוא כמובן תלוי במידת חשיפתו לקרינת השמש. היתרון של הדשא הסינטטי הוא שאין הוא זקוק להיות חשוף לשמש כלל, ואינו זקוק לאדמה וחול.

תוכלו לעצב את מרבד הדשא הסינטטי בכל מקום שתחפצו בו: בחדרים פנימיים, מרפסת, גני אירועים ועוד. אפילו תוכלו להתקין אותו בחלון ראווה בחנות, ובדרך זו להכניס אווירה טבעית לנוף העירוני. הדבר יתפוס את תשומת לב הלקוחות, והם ימשכו למוצרים ואולי גם יכנסו לחנות. משטח הדשא הסינטטי מגיע בכל מיני צבעים, גדלים, רמות צפיפות וכו'. הבחירה מוטלת בידי הלקוח, אשר בוחר את העיצוב לפי רצונו ואופי המקום. גם לאחר שנים רבות, משטח הדשא הסינטטי יישאר בעיצוב הראשוני שהוא בחר.

היבט חשוב בבחירת כל מוצר הוא ההיבט הכלכלי, וכשמדובר בדשא סינטטי, ניתן לומר שזהו מוצר משתלם. תחילה הלקוח נתקל בעלות ראשונית גבוהה יחסית לדשא טבעי, אך הוא יקבל את תמורתו במשך הזמן. משתלם יותר בטווח הארוך לרכוש דשא סינטטי באופן חד פעמי מאשר לספוג את עלויות התחזוקה השוטפות (והיקרות) של דשא טבעי.

הדשא הסינטטי מהווה מוצר משתלם ביותר עבור בתי העסק השונים - הן מבחינה סביבתית (התחשבות באיכות הסביבה ומשבר המים) והן מבחינה כלכלית (החיסכון הכספי).